Zarząd

Tomasz Malicki

Prezes Zarządu

Pan Tomasz Malicki w swojej karierze zawodowej związany był zarówno z międzynarodowymi, jak i z polskimi firmami. Współpracował z firmą Adidas, Ecco, Gino Rossi oraz Geox. Realizowane projekty dotyczyły EMEA. Jako ekspert wiodący oceniał również wnioski o dofinansowanie w projektach unijnych dla Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Pan Tomasz Malicki prowadzi gościnne wykłady na uczelniach wyższych, w tym dla uczelni SWPS. Posiada szerokie doświadczenie poparte sukcesami w procesach zarządzania zmianą w firmach zarówno o profilu produkcyjnym, jak i handlowym. W swojej karierze zawodowej przeprowadzał z sukcesem projekty akwizycyjne, integracyjne, skoncentrowane na szybkim wzroście, jak i projekty restrukturyzacyjne związane z zarządzaniem kryzysowym.

Ważnym elementem działalności Pana Tomasza Malickiego jest budowa kultury organizacyjnej opartej na wartościach i zasadach, które przekładają się na wzrost wartości firmy dla Akcjonariuszy, jak i rozwój personelu.

Od 1 sierpnia 2019 r. Prezes Zarządu PROTEKTOR S.A.

Mariusz Drużyński

Członek Zarządu

Mariusz Drużyński posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi sieciami sprzedaży oraz procesami operacyjnymi dużych firm. Z Grupą Kapitałową Protektor związany do 2019 r. jako Dyrektor Zarządzający Protektor SA. Do zarządu spółki został powołany 28 lutego 2020 r.

Przed dołączeniem do Protektor SA pełnił liczne funkcje zarządcze w branży obuwniczej i odzieżowej. W latach 2011-2019 był związany z Gino Rossi SA, gdzie ostatnio pełnił funkcję członka zarządu. Wcześniej jako Dyrektor Operacyjny odpowiadał za działalność salonów marki na terenie Polski oraz zagranicą. Był także Dyrektorem Zarządzającym Gino Rossi s.r.o. prowadzącej działalność handlową na terenie Republiki Czeskiej.

W latach 2010-2011 pracował w Ecco Shoes Poland. Jako Retail Operation Manager nadzorował sieć salonów własnych na terenie Polski, Czech i Słowacji. Od 2007 r. był związany ze spółką Ultimate Fashion, gdzie pracował w sieci sprzedaży marki odzieżowej Mexx oraz marki obuwniczej Aldo. Karierę zawodową rozpoczął w 1999 r. w Tesco Polska.

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego oraz słuchacz studiów MBA Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów i Uniwersytetu Śląskiego.

Ok, rozumiem