Protektor

powrót

Poznaj nowy komfort pracy z linią obuwia ROAD

To model, który zaprojektowaliśmy w odpowiedzi na potrzeby i obserwacje zgłaszane nam przez przedstawicieli branży magazynowej, transportu oraz przemysłu lekkiego.

Odporna na ścieranie i rozdarcia cholewka, wzbogacona o kluczowe elementy takie jak podwyższone wskaźniki odprowadzania potu i wytrzymałości materiałowej. Podwyższone parametry wodoodporności i oddychalności materiałów, profilowana wkładka o właściwościach antygrzybicznych i antybakteryjnych z systemem wash&fresh.

Połączenie ergonomii, designu i bezpieczeństwa stanie się rzeczywistością z nowym modelem ROAD, który już wkrótce w sprzedaży.

Discover the new comfort of working with the ROAD footwear line.

This is a model that we designed in response to the needs and observations reported to us by representatives of the warehouse, transport and light industry.

The upper is resistant to abrasion and tearing, enriched with key elements such as increased rates of sweat management and material durability. Increased parameters of water resistance and breathability of materials, profiled insole with antifungal and antibacterial properties with the wash & fresh system.

The combination of ergonomics, design and safety will become a reality with the new ROAD model, which will be available soon.

Ok, rozumiem